Odbojkašice se iz Pariza vraćaju bez medalje - Tijana kroz suze izustila: Žao mi je što smo stale...

Kurir 06.08.2024

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je izgubila od Italije 0:3 (24:26, 20:25, 20:25).

Italija je pobedila posle sat i 24 minuta. Naše devojke bile su slomljene posle ovog duel, bilo je i mnogo suza... "Ne znam… Teško je da pričam, tužne smo zbog ovakvog ishoda i žao mi je što smo stale u četvrtfinalu", izustila je kroz suze Tijana. Na konstataciju da je neizvesni prvi set mogao da ode na stranu Srbije, Bošković je rekla: "Mogao je, ali uzalud je sada pričati". "Ne završava se utakmica posle prvog seta. Mogle smo i u drugom i trećem setu mnogo