Novi kiks Partizana: Ima li kraja crno-beloj agoniji?

Večernje novosti 11.08.2024

FUDBALERI Partizana su nakon eliminacije iz Lige šampiona, gde su primili devet pogodaka u dvomeču dočekali Lugano u kvalifikacijama za Ligu Evrope, meč u Beogradu izgubili su 1:0. Priželjkivali su crno-beli da "leče rane" protiv IMT sa Novog Beograda, a ipak su produžili svoju agoniju. Duel je završen bez pobednika 0:0.

FOTO: FK Partizan Nije sve počelo kako su se navijači Partizana nadali. Prvo poluvreme u Zaječaru bilo je za zaborav. Bez ozbiljnijih prilika, bez uzbuđenja. Jedan šut u okvir gola domaćina uputili su crno-beli, a najbolju šansu u uvodnih 45. minuta imao je IMT. Aleksandar Lutovac je pobegao Svetozaru Markoviću, izašao ispred Aleksandra Jovanovića koji je odlično reagovao i još jednom potvrdio da je najbolji igrač kluba iz Humske - poluvreme 0:0. Živnuo je Partizan