Fudbal: Spartak slavio protiv Radničkog iz Kragujevca

Subotica.com 12.08.2024  |  Subotica.com

Spartak je slavio protiv Radničkog iz Kragujevca sa 1:0 u okviru četvrtog kola Superlige. Subotičani su posle dva minuta igre stigli do vođstva pogotkom Andreja Todoroskog i stečenu prednost uspeli da sačuvaju do kraja za prvi trijumf u novoj sezoni.

Tek što je meč počeo, a Subotičani su poveli. Andrej Todoroski se pobrinuo da „golubovima“ donese prednost. Igralo se otvoreno do kraja prvog dela meča, uz prilike na obe strane, ali promena rezultata nije bilo. U nastavku je Radnički preuzeo inicijativu, opsedao gol Aleksandra Vulića, Spartak je odoleo i upisao tri boda. Spartak – Radnički 1923 1:0 (1:0) Todoroski 2' Spartak: Vulić, Mijailović, Bogićević, Žalasan, Vitorović, Babić, Mijić, Lukić (Prijović),