Fudbaleri Železničara u Pančevu bolji od IMT-a

RTS 18.08.2024

Fudbaleri Železničara savladali su u Pančevu ekipu IMT-a rezultatom 2:1 u utakmici petog kola Superlige Srbije. Preostala dva meča petog kola između Partizana sa Radničkim iz Niša i Radničkog 1923 sa Vojvodinom su privremeno odložena.

Strelci za domaćina tim Železničara bili su Matija Mitrović u 12. i Marko Ćurić u 72. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Nikola Krstić u 41. minutu. Železničar ima 10 bodova i trenutno je peti na tabeli, dok je IMT, uz meč manje, na pretposlednjoj 15. poziciji, sa samo dva boda. Utakmica petog kola SLS između fudbalera Partizana i Radničkog iz Niša, odložena je zbog obaveza kluba iz Humske u evropskim kvalifikacijama. Partizan će u četvrtak u plej-ofu za