Strahinja Pavlović debitovao za Milan i to - porazom! Parma šokirala roso-nere, Srbin u centru pažnje kod odlučujućeg gola (VIDEO)

Večernje novosti pre 25 dana

Srpski fudbaler Strahinja Pavlović debitovao je za Milan u porazu rezultatom 1:2 na gostovanju povratniku u Seriju A Parmi.

FOTO: Tanjug/AP Denis Man je već u drugom minutu doveo Parmu u vođstvo posle dodavanja Emanuelea Valerija (VIDEO). Izjednačio je Kristijan Pulišić u 66. minutu (VIDEO), a Rafael Leao je bio asistent. Prvu pobedu Parmi u Seriji A posle tri i po godine doneo je rezervista Mateo Kanćeljeri u 77. minutu posle asistencije Pontusa Almkvista. Strahinja Pavlović je tada bio u nezgodnoj situaciji, morao je da bira koga će od dva igrača rivala da čuva u brzoj akciji