(Poluvreme) Jović promašio nemoguće: Hrabra Srbija više nego dobra protiv evropskog šampiona! (foto)

Hot sport pre 14 dana

Reprezentacija Srbije igra protiv evropskog šampiona, Španije utakmicu prvog kola Lige nacija na stadionu „Rajko Mitić“, a rezultat na poluvremenu je 0:0.

Reprezentacija Španije je krenula ofanzivnije i konkretnije, Orlovi su na samom startu napravili nekoliko prekršaja, ali je i naša reprezentacija zapretila preko kontra napada u šestom minutu utakmice koji se završio nepreciznim šutem Saše Lukića. Agresinvno i konkretno je počela reprezentacija Srbije i izborila korner u 10. minutu, ali ništa ozbiljnije nije bilo od te situacije. Španci su na sredini prvog poluvremena imali veći posed, ali nisu imali veće šanse,