Majstor ostaje majstor: Maestralan pogodak Vejna Runija na utakmici između legendi Mančester junajteda i Seltika! (video)

Hot sport pre 27 dana

„Pivski“ stomak mu ne smeta, on je doktor! Na stadionu Old Traford, pred očima 32.000 oduševljenih navijača, odigrana je humanitarna utakmica između legendi Mančester Junajteda i Seltika.

Nakon što je utakmica u regularnom toku završena rezultatom 1:1, timovi su morali da se suoče sa penalima kako bi odlučili pobednika. Početni trijumf je pripao Škotima, koji su pobedili rezultatom 5:4 u izvođenju penala. U prvom poluvremenu, junaci iz Junajteda poveli su izvanrednim golom Vejna Runija. On je u 28. minutu pogodio desni gornji ugao sa slobodnog udarca sa 20 metara, donoseći prednost svom timu. Wonderful from Wazza ☄️ #MUFC || @MU_Foundation —