Rašford u seriji, sedmica Junajteda! Lukić pogodio dva penala u neverovatnoj seriji!

Sportske.net pre 1 dan  |  Sportske.net

Ekipa Mančester junajteda se bez ikakvih problema plasirala u osminu finala Liga kupa pošto je večeras na svom terenu savladala Barnsli rezultatom 7:0.

Trećeligaš nije mogao Mančester junajtedu da parira ni u jednom segmentu, pa je ekipa Erika ten Haga sa lakoćom zabeležila pobedu i donekle i iskalila bes. Igrao se 16. minut kada je Markus Rašford pogodio za 1:0 na asistenciju Alehandra Garnača, da bi u 35. minutu Antoni pogodio za 2:0 iz penala. Garnačo je zapečatio sudbinu gostiju golom u 2. minutu nadoknade prvog poluvremena. U nastavku rapsodija Junajteda, Garnačo je u 49. povisio na 4:0, Rašford je pogodio