Slaven Belupo ponizio Dinamo: Zagrepčani doživeli novu sramotu, primili četiri komada i produbili krizu!

Hot sport pre 5 sati

Nakon Hajduka i Bajerna, sada je i Slaven pobedio šampiona Hrvatske! Nakon teškog poraza od Hajduka prošlog vikenda, fudbaleri zagrebačkog Dinama doživeli su novi udarac.

U okviru 7. kola Prve HNL, Slaven Belupo ih je u Koprivnici deklasirao rezultatom 4:1, produbljujući krizu višestrukog šampiona Hrvatske. Iako je Dinamo poveo u 32. minutu golom Bruna Petkovića, prednost su brzo izgubili. Slaven Belupo je izjednačio u ključnom trenutku, kada je Ljuban Crepulja pogodio u nadoknadi prvog poluvremena, što je potpuno preokrenulo tok meča. U drugom poluvremenu, vršilac dužnosti trenera Sandro Perković pokušao je izmenama da oživi svoj