Sram ga bilo! Pogledajte skandalozan potez jednog od najboljih fudbalera sveta! Isplivao snimak sa derbija (video)

Kurir pre 4 sati

Fudbaleri Mančester sitija su uspeli da osvoje bod na domaćem terenu protiv Arsenala pošto su do izjednačujućeg gola stigli pogotkom u 98. minutu.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, a potez Erlinga Halanda u samoj završnici je zgrozio ljubitelje fudbala. Norvežanin je bio strelac vodećeg gola za "građane" u devetom minutu, ali su gosti stigli do preokreta već do kraja prvog poluvremena golovima Kalafijorija i Gabrijela. Problem za tim iz Londona je napravio crveni karton koji je dobio Trosar u nadoknadi prvog poluvremena. Siti je u nastavku napadao sa igračem više, ređali šanse i udarce, ali nisu uspeli da