Kakav početak za Dejana Radonjića: Bahčešehir pobedom u gostima startovao u Evrokupu

EVROKUP je počeo. Prvu utakmicu odigrao je i Bahčešehir, ekipa koju sa klupe predvodi bivši trener Crvene zvezde Dejan Radonjić, a nastupaju nekadašnji igrači Partizana, Mateuš Ponitka i Džejlin Smit, kao i Marko Simonović koji je prošlu sezonu počeo u beogradskim crveno-belima.

Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC Turski klub je odlično startovao u drugom po kvalitetu evropskom takmičenju, pošto je kao gost pobedio litvanski Vulvs sa 69:80 (26:23, 17:22, 13:20, 13:15). Igra iz drugog poluvremena je sigurno recept kako crnogorski stručnjak želi da njegova ekipa izgleda na terenu. Bahčešehir je u drugih 20 minuta primio samo 26 poena. Tim iz Istanbula je zasluženo slavio. To najbolje može da se vidi po tome što je izgubio samo prvu četvrtinu.