Kragujevac neosvojiv: Radnički nastavio seriju pobeda

iKragujevac pre 4 sati

Odlično su Kragujevčani počeli utakmicu, igrajući mirno i strpljivo, te gradeći svaku akciju do perfekcije. Njihov dominantan stil igre doveo ih je do konstantnog vođstva, čime su domaći tim potvrdili status nepobedive tvrđave u svom gradu.

Već u 11. minutu rezultat je bio 10:6 za Radnički, a osam minuta kasnije 13:8. Prednost domaćina nastavila je da raste zahvaljujući njihovoj sjajnoj organizaciji igre i efikasnosti u napadu. Gosti iz Pančeva nisu uspevali da pronađu rešenja, ni u odbrani ni u napadu, pokušavajući različite taktičke postave, ali bezuspešno. Radnički je nametnuo svoj tempo i nije dozvoljavao protivnicima da pronađu ritam. Tek u nastavku meča, gosti su zaigrali bolje i agresivnije,