Šou Džonatana Dejvida u Avru, "Doge" ponovo ujedaju!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

Fudbaleri Lila savladali su kao gosti ekipu Avra rezultatom 3:0 u meču šestog kola francuske Lige 1. "Doge" su večeras konačno prekinule crni niz od pet utakmica bez pobede u svim takmičenjima, a najveću zaslugu za to ima sjajni Džonatan Dejvid.

Reprezentativac Kanade večeras je postigao het-trik i time omogućio trijumf ekipe Bruna Ženesija koji sada može da odahne. Sve je počelo u 23. minutu kada je Dejvis posle lepe timske akcije i dodavanja Sarauija matirao čuvara mreže domaće ekipe. Marokanac je pokazao svoju lucidnost novom asistencijom za Dejvida u 35. minutu, a konačan rezultat Dejvid je postavio pogotkom u 79. minutu susreta. Lil je večeras ostvario svoju treću pobedu u Ligi 1 gde trenutno zauzima