Vlahović razbio Đenovu pa poslao poruku kritičarima!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

Fudbaleri Juventusa, na krilima Dušana Vlahovića, pobedili su u gostima ekipu Đenove rezultatom 3:0! Srpski golgeter je postigao dva gola, u razmaku od samo nekoliko minuta, te je tako slomio otpor do tada veoma tvrdog domaćina, uprkos činjenici da se igralo pred praznim tribinama.

Prvi je dao u 48. minutu iz penala, a potom je izveo bravuru sedam minuta kasnije. Najpre, penal je iznudio Jildiz, koji je prevario De Vintera, a ovaj nespretno igrao rukom i napravio najstrožu kaznu. Odgovornost je preuzeo Vlahović, snažnim udarcem uz stativu pogodio je za 0:1. Zanimljivo, od prošlog gola, protiv Verone, prošlo je 355 minuta. Vlahovićev gol iz penala pogledajte OVDE. Samo nekoliko minuta kasnije, Vlahović je postigao novi gol, još lepši, posle