Fudbaleri Radničkog odigrali su nerešeno sa ekipom Vojvodine 3:3 (0:0) u desetom kolu Super lige Srbije.

Naissus info pre 4 sati

Fudbaleri Radničkog odigrali su nerešeno sa ekipom Vojvodine 3:3 (0:0) u desetom kolu Super lige Srbije. Utakmicu su obeležili preokreti, a ekipa Nikole Drinčića uspela je da se u Niš vrati neporažena.

Nakon, ne toliko, zanimljivog prvog dela, prava poslastica viđena je u nastavku meča. U 52. minutu nekadašnji igrač Radničkog Bamidele, najbolje se snašao posle prekida i savladao Stevanovića. Radost domaćih trajala je svega pet minuta, a onda je Stjuart, posle asistencije Bosića, savladao Rosića za 1:1. Brzo primljen pogodak kao da je poremetio domaće, a vrhunac dekoncentracije viđen je u 61. minutu kada je Korać u svom šesnaestercu uzeo loptu u ruke, a sudija