Vukašinović: Handirao sam na Stanojevićeve karte; Lalatović: Partizan je svaku svoju šansu iskoristio, a mi smo svoje promašivali

Sportski žurnal pre 1 sat

Partizan je kao gost pobedio Mladost 3:1, prekinuo svoj niz od osam mečeva bez pobede i niz Lučanaca od šest prvenstvenih pobeda

Trener Mladosti Nenad Lalatović uprkos porazu nije klonuo: - Nismo mi izgubili svoju igru... Primili smo jako naivno golove! Partizan ima taj kvalitet, dao je i drugi gol potom... U nastavku smo bili bolji, napadali, gol Kovača za 3:1 je prelomio utakmicu. Mi smo promenili formaciju, igrali maksimalno napadački. Sa prvim poluvremenom sam nezadovoljan, sa drugim zadovoljan. Jako smo opasni u 3-5-2 formaciji, ali Partizan je svaku svoju šansu iskoristio, a mi smo