Barselona i Borusija neumoljive, Leverkuzen porazio Milan, Arsenalu derbi kola

RTS pre 4 sati

Fudbaleri Barselone postigli su pet golova u pobedi nad Jang bojsom u drugom kolu Lige šampiona - 5:0. Borusija Dortmund je bila neumoljiva u duelu sa Seltikom, pobedila je rezultatom 7:1. Bajer Leverkuzen je minimalnim rezultatom naneo poraz Milanu.

Barselona je upisala prvi trijumf u ovosezonskoj Ligi šampiona, posle poraza od Monaka, savladala je Jang bojs. Tim iz Berna još uvek nije postigao gol, budući da je u prvom kolu primio tri pogotka od Aston vile. Mrežu švajcarske ekipe načeo je Robert Levandovski u osmom minutu, a Rafinja je udvostručio prednost u 34, da bi treći pogodak u prvom delu igre postigao Injigo Martinez u 37. minutu. Barselona je ušla u drugi deo s psihološkom i prednošću od tri gola,