Grande Vlahović, grande Juventus: "Stara dama" sa igračem manje slavila protiv Lajpciga!

Euronews pre 7 sati  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Juventusa su upisali pobedu na gostovanju Lajpcigu 3:2 (0:1) iako su gubili 2:1 sa igračem manje u drugom kolu Lige šampiona! Nije dobro počelo veče za "staru damu".

Prvo se povredio Želson Bremer, a zatim i Niko Gonzales te su već nakon 15. minuta igre na terenu bili Federiko Gati i Fransisko Konseisao. Činilo se da italijanska ekipa bolje stoji na terenu, ali je odlična kombinacija Loisa Opende i Benjamina Šeška donela prednost domaćinu u 30. minutu. Juventus je imao prilike da stigne do izjednačenja. Šta više, možda je glavni sudija Fransoa Leteksije pogrešio kada nije svirao penal kada je Dušan Vlahović oboren u kaznenom