Lukaku kao nekad: Gol i dve asistencije za 1. mesto!

Sport klub pre 3 sata  |  Autor: Nikola Janković

Trećim golom, odnosno trećom i četvrtom asistencijom u petom nastupu od dolaska u Napulj, Romelu Lukaku predvodio je Napoli do pete pobede u šampionatu i obezbedio saigračima prvo mesto na tabeli pred oktobarsku akciju u Ligi nacija.

Goste sa Alpa otvorio je Skot Mektomini – verovatno pojačanje leta u „kalču“ – a, „tačku na i“ pred 54.726 navijača na „Maradoni“ stavio je rezervista David Neres: Napoli – Komo 3:1 (1:1) u meču 7. kola italijanskog prvenstva, nakon kojeg ekipa trenera Antonija Kontea ima 16 bodova. Lukaku je Škotu asistirao u prvom, a Brazilcu u 86. minutu utakmice između čega se i sam upisao u strelce pogotkom sa 11 metara u 53. minutu za 2:1. Izjednačenje povratnicima u elitni