Pobeđivanje postalo Napolijeva rutina, stavljena "recka" Komu za ostanak na vrhu Serije A!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Fudbaleri Napolija nastavili su niz sjajnih rezultata od starta sezone u Seriji A.

Napolitanci su večeras na svom stadionu savladali Komo sa 3:1 u meču sedmog kola šampionata Italije i ostali njegovi lideri. Povela je ekipa trenera Antonija Kontea posle samo 26 sekundi kada je Romelu Lukaku lepo uposlio Skota Mektominija, a Škot plasirao loptu u mrežu novog člana elite. Gosti su stigli do izjednačenja dva minuta pre kraja prvog poluvremna, sjajan gol sa ivice kaznenog prostora postigao je Gabrijel Strefeca. Vođstvo Napolitancima vratio je Romelu