Dva gola Kovačića za preokret Sitija, Saka predvodio Arsenal do pobede nad Sautemptonom

RTS pre 5 sati

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su posle preokreta ekipu Fulama sa 3:2 u utakmici 7. kola engleske Premijer lige. Arsenal je takođe posle preokreta sa 3:1 nadigrao ekipu Sautemptona.

Mančester siti je dominirao na utakmici sa Fulamom, ali nije lako došao do pobede. Građani su pobedom uspeli da sačuvaju drugu poziciju na tabeli i sada imaju bod zaostatka za Liverpulom. Fulam je poveo pogotkom Pereire u 26. minutu, ali slavlje gostujućih navijača nije dugo trajalo jer je Kovačić poravnao već u 32. Samo dva minuta po početku drugog poluvremena Mateo Kovačić je na asistenciju Bernarda Silve uspeo da potpuno preokrene. U nastavku meča Siti je