Kadeti Borca na krilima Obrenića i Radulovića stigli do velike pobede nad Spartakom

Morava info pre 4 sati  |  Morava info

ČAČAK – Kadeti Borca ostvarili su pobedu u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija za plasman u jedinstvenu U16 ligu Srbije, čija se jedna od dve grupe igra u Hali kraj Morave.

Posle velike borbe, mladi Čačani savladali su vršnjake iz subotičkog Spartaka rezultatom 77:75. Gosti iz Subotice pružili su bolju igru u prvoj četvrtini, koju su rešili u svoju korist 21:17. U nastavku, još bolja igra dečaka sa severa Bačke, bili su agresivniji i čvršći, pa je prednost krajem drugog kvartala otišla na +11. Ipak, na krilima Obrenića i Radulovića, izabranici Vladimira Zlatanovića u potpunosti su uhvatili priključak, pa je nakon 20 minuta košarke