Ovo govori o dominaciji Zvezde protiv Fenera: Crveno-beli naterali Turke da izađu iz hale pre kraja meča!

Telegraf pre 17 sati  |  Telegraf.rs

Košarkaši Crvene zvezde su veoma ubedljivo i veoma lako slavili protiv Fenerbahčea u Turskoj, rezultat je bio 76:57, čime je nanet i jedan od najtežih poraza tima iz Istanbula na njihovom domaćem terenu.

Zvezda je ovom pobedom došla i do treće uzastopne pobede iz isto toliko mečeva na startu ovog takmičenja. Zvezda je stvarno odigrala veoma dobar meč, vodila je tokom svih 40 minuta, a samo je u jednom trenutku dopustlai svom protivniku da na neki način i zapreti da stigne vođstvo koje su stekli, što se dogodilo tokom druge treće deonice. Ipak, u poslednjoj četvrtini su sačekali spremni, pogađali su dosta šuteva, a koliko su bili nadmoćni, govori i podatak koji