Kakva ludnica u ligi Evrope! Galatasaraj pobedio, čak sedam golova palo u Istanbulu - Bodo u poslednjem minutu srušio Bragu! Video

Kurir pre 3 sata

Fudbaleri Galatasaraja pobedili su danas na svom terenu u Istnbulu Elfsborg 4:3, u utakmici trećeg kola Lige Evropa.

Turska ekipa povela je u 28. minutu golom Maura Ikardija, a prednost domaćih udvostručio je igrač Elfsborga Isak Peterson autogolom u 39. minutu. Treći gol postigao je Baris Alper Jilmaz u 44. minutu. Elfsborg je posle toga postigao dva gola Niklas Halt u 52. minutu, a Majkl Bajdu u 65. minutu iz jedanaesterca. Dva gola prednosti Galatasaraju doneo je Junus Akgun u 83. minutu, a konačan rezultat postavio je Johan Larson u drugom minutu nadoknade vremena. Posle tri