Fudbal: Radnički 1923 rutinski slavio protiv Jedinstva

Kragujevačke pre 1 dan  |  Kragujevačke novine

Rutinska pobeda fudbalera Radničkog 1923 u duelu sa poslednjeplasiranim timom Super lige Srbije, Jedinstvom iz Uba – 4:0. „Fenjeraš“ sa Uba predstavljao je lak plen za veoma raspoložene i razigrane Dudićeve izabranike, koji su pored četiri postignuta gola propustili još sijaset prilika da pobedu učine još ubedljivijom.

Trijumf Kragujevčana nagovestio je Matija GLUŠČEVIĆ pogotkom u uvodnim minutima utakmice, da bi se do kraja prvog dela igre u strelce upisali i sjajni Mehmed ĆOSIĆ i Luka STANKOVSKI, koji je produžio svoj golgeterski niz u crvenom dresu. Tačku na sjajno izdanje Dudićeve čete stavio je Samir ZELJKOVIĆ početkom drugog poluvremena. Današnji trijumf predstavljao je odličnu uvertiru pred gostovanje Inđiji u utakmici šesnaestine finala Kupa Srbije, koja je na programu u