AdmiralBet kombinacije - Dormtund i Sporting slave u gostima, gde će biti golova?

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

1400 Augsburg – Dortmund 2&2+ (2.20) Ovde je ključno pitanje da li su se ''milioneri'' iz Dortmunda oporavili od katastrofalnog poluvremena protiv Reala u Madridu pre nekoliko dana.

Ako ste propustili, podsetićemo da je Dortmund u meču trećeg kola Lige šampiona vodio na ''Bernabeuu'' sa 2:0 protiv Reala, ali je u nastavku primio čak pet golova i doživeo ubedljiv poraz. Duel u Augsburgu biće prilika da ekipa Dortmunda podigne samopouzdanje, ali bi novi neuspeh mogao ozbiljnije da uzdrma igrače trenera Nurija Šahina. Augsburg je u donjem delu tabele, prima dosta golova, čak 18 u sedam odigranih mečeva, a od ostalih bundesligaša samo je Kil više