„Crveni“ Murinjo „zacrveneo“ obraze Crvenim đavolima – Tadić odličan protiv bivšeg trenera

Sputnik pre 7 sati

Derbi u Ligi Evrope između Fenerbahčea i Mančester junajteda završen je nerešenim rezultatom (1:1), a utakmicu je obeležio Žoze Murinjo nekadašnji trener engleskog tima, a sada šef stručnog štaba turskog sastava za koji igra Dušan Tadić.

Murinjo je na isteku prvog sata igre dobio direktan crveni karton posle traženja od sudije Klermona Turpana da dosudi jedanaesterac. Temperamentni Portugalac je tokom cele utakmice negodovao zbog odluka arbitara, a isključen je kod rezultata 1:1. Gostujući Junajted je poveo u 15. minutu preko Kristijana Eriksena, a izjednačio je Jusef En Nesiri u 49. Bivši kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić je odigrao 79. minuta, kada je izveden iz igre zajedno sa Alanom