Zvezda ubedljiva u Subotici: Crveno-beli nastavili da ređaju pobede u Superligi Srbije (foto/video)

CRVENA zvezda nastavila je da ređa pobede u Superligi Srbije. Crveno-beli su u Subotici pobedili Spartak sa 5:1 i tako upisali 10. vezani trijumf u prvenstvu.

FOTO: FK Crvena zvezda Došao je šampion na sever naše zemlje u lošem raspoloženju posle ubedljivog poraza u Ligi šampiona od Monaka (5:1), ali to ga nije omelo da odigrao dobru utakmicu i slavi. Kada je Silas u 18. minutu zatresao mrežu rivala bilo je jasno da će bodovi otići za Beograd. Gosti su i nakon vodećeg pogotka nastavili da napadaju, pa su do odlaska na odmoru duplirali prednost. Igrao se 41. minut kad je Milan Rodić sjajno ispratio centaršut Luke Ilića i