Premijer liga: Novi poraz Mančester Junajteda, Čelzi savladao Njukasl, Mateta heroj Kristal Palasa u prvoj pobedi ove sezone! (video)

Hot sport pre 4 sati

London je danas epicentar evropskog fudbala! Tri fudbalska obračuna Premijer lige odigrana su ovog vikenda u Londonu, gde su domaće ekipe u tri susreta slavile pobede, a trenutno je na programu i četvrti u kome je Arsenal domaćin protiv Liverpula.

Čelsi je nadigrao Njukasl, Kristal Palas je trijumfovao nad Totenhemom, a Vest Hem je šokirao Mančester junajted. Na Stamford Bridžu, Čelsi je uspeo da savlada Njukasl sa 2:1. Plavci su poveli u 18. minutu preko Džeksona, dok je Aleksander Isak u 30. minutu doneo izjednačenje. Ubrzo po početku drugog poluvremena, Kol Palmer je svojim sedmim golom u sezoni obezbedio konačnih 2:1 za domaći tim. Kristal Palas je došao do prve pobede u sezoni savladavši gradskog rivala