Tsc ubedljiv u Kruševcu: Upisao pobedu protiv Napretka

Večernje novosti pre 2 sata

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole u bukvalnom smislu su se prošetali kroz Kruševac u 13. kolu Superlige Srbije protiv Napretka, pošto su sa tri gola došli do trijumfa, kojim su uspeli da se posle dužeg vremena domognu mesta u plej-of zoni - 0:3 (0:2).

FOTO: EPA Več u 20. minutu utakmice je sudija Nenad Minaković dosudio penal za goste, koji je uspešno realizovao Ifet Đakovac. Šest minuta kasnije, prednost TSC-a duplirao je Maki Banjak, što je na kraju bio i rezultat sa kojim se otišlo na veliki odmor. Međutim, tu se gost nije zaustavio... Već u prvom minutu drugog poluvremena se u strelce upisao i Mbungu na asistenciju Đakovca, da bi nakon toga usledio niz malera za Napredak. Dva puta je fudbalerima iz Kruševca