Strašna borba za titulu u Premijer ligi! Arsenal i Liverpul odigrali derbi o kome će se pričati! (FOTO/VIDEO)

Nakon samo dve pobede u poslednja četiri prvenstvena meča, a neposredno posle šok-poraza od osrednjeg Bornmuta (0:2), Arsenal je ugostio takmaca u borbi za premijerligašku titulu - ekipu Liverpula. I, dobrim delom meča "tobdžije" su vodile, ali su na kraju Crveni imali više razloga za zadovoljstvo: rezultat velikog derbija 9. kola Premijer lige glasio je 2:2.

FOTO: Tanjug/AP Goleadu u prvom poluvremenu otvorio je najproduktivniji igrač "tobdžija". Naime, na dugo dodavanje Bena Vajta, Arsenalov Bukajo Saka je reagovao izvrsno - pobegavši čuvaru, a posle driblinga i efektno poslao loptu u gornji ugao gola Liverpula (VIDEO). Bukajo Saka slavi gol koji je za Arsenal dao protiv Liverpula u meču Premijer lige / FOTO: Tanjug/AP Međutim, kao što je devet minuta prošlo od početka meča do tog momenta, tako je samo devet minuta