Vlahović strelac u epskom meču Intera i Juventusa sa osam golova – bez pobednika!

Sputnik pre 2 sata

Strašan derbi devetog kola Serija A odigrali su Inter i Juventus na „Đuezepe Meaci“ bez pobednika – 4:4 (3:2). Dušan Vlahović postigao je prvi gol za klub iz Torina za 1:1, da bi nero-azuri ekspresno okrenuli na 3:2, ali je na kraju rezervista Jildiz uspeo da sačuva klub iz Torina da ostane neporažen.

Kiša golova u rasponu od 22 minuta! Od 15 do 37. minuta se čak pet puta zatresla mreža na obe strane. Dušan Vlahović stigao je do šestog gola ove sezone u Seriji A, na asistenciju Amerikanca Vestona Mekenija, rutinski je jačom levom nogom poslao loptu iz neposredne blizine iza leđa Jana Zomera. Prethodno je Poljak Zjelinski rutinski realizovao penal, ali je klub iz Torina ekspresno odgovorio preko svog najboljeg fudbalera. Nije se dugo čekalo na treći gol na