Ambasador Venecuele u Rusiji spreman za najgori scenario: Branićemo našu zemlju, Amerikanci neće direktno učestvovati u invaziji!

Pravda 01.02.2019  |  Tanjug

SAD verovatno neće direktno učestvovati u eventualnoj vojnoj intervenciji u Venecueli, izjavio je ambasador Venecuele u Rusiji Karlos Rafael Faria Tortosa.

- Spremni smo da branimo našu domovinu po svaku cenu. Naš predsednik (Nicolas Maduro) je dosledno veoma jasan u vezi s tim. Nećemo dozvoliti da nas napadne bilo koja zemlja, čak i ako je toliko moćna poput Sjedinjenih Američkih Država, iako mi ne mislimo da će SAD direktno učestvovati - rekao je diplomata za Tas. Predsednik Venecuele namerava da izgladi trenutnu napetu situaciju mirno, istakao je ambasador Venecuele u Rusiji. - Mora se reći da

Pročitajte još

Ključne reči

Nauka & Tehnologija, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja