Dok je Trifunović urlao sa bine, ljudi su međusobno komentarisali istu stvar, a onda ga je Pešićka javno obrukala (foto)

Alo 13.04.2019  |  Alo.rs

Na ulicama Beograda se nalazi oko 7.300 pristalica Dragana Đilasa, Vuka Jeremića i Boška Obradovića, koji sa sobom nose opasne predmete i pozivaju na nasilje.

Iako je opozicija ovo okupljanje najavljivala kao "najveće ikada", ono se pretvorilo u totalni fijasko. Učesnici su viđeni kako konzumiraju alkohol, iz čega se nameće zaključak da su došli samo da se zabavljaju. Opširnije pročitajte . Na ovom skupu je govorio i političar u pokušaju Sergej Trifunović, a Vesna Pešić ga je svojim komentarom postavila na mesto. - Sergej, skrati! A i ne znaš da govoriš. Zar ne čujes tu tišinu - upitala je Pešić na

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja