Pančeta iz serije "Igra sudbine" igrala zajedno sa Milenom Dravić i to u seriji koju ste obožavali! Da li biste je prepoznali?

Prva 15.06.2020

Marica Pančetović poznatija kao Pančeta osvojila je srca publike igrajući u seriji “Igra sudbine”, koju gledate svakog radnog dana u 21h na Prvoj televiziji.

Iako je u pozorištu odigrala stotine predstava, glumica Sandra Bugarski na televiziji i filmskom platnu je do sada bila malo poznata, bar ne po velikim ulogama. Nedavno je na svom Instagram profilu, glumica je objavila scenu iz legendarne serije "Pozorište u kući", gde je igrala sekretaricu i kadar delila sa čuvenom Milenom Dravić. Sa Milenom na vezi ♥️ A post shared by Sandra Bugarski (@sandra_bugarski) on May 9, 2019 at 8:42am PDT Podsećamo, pored ove serije,

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja