Rukometaši Vojvodine bez premca - godinu završili bez poraza u domaćim takmičenjima

Radio 021 22.12.2020  |  021.rs

Rukometaši Vojvodine pobedili su u Leskovcu ekipu Dubočice, rezultatom 34:23, u 11. kolu A grupe Arkus lige, čime su 2020. godinu završili bez poraza u svim domaćin takmičenjima.

Bilo je jasno da su šampioni došli u Leskovac po pobedu, a na pauzu između dva poluvremena otišlo se pri rezultatu 18:10 u korist gostiju iz Novog Sada. Desni bek Nikolić, te Vošina krila Šotić i Stanković, "bombardovali" su gol Dubočice. Ova tri rukometaša su zajedno postigla 21 gol. Sva trojica su po sedam puta smeštali loptu u gol protivnika. Priveli su izabranici Borisa Rojevića meč kraju, povećavajući svoju prednost iz prvog poluvremena, pa je posle 60 minuta