Aca Lukas kešira 5.000 evra za džakuzi u sklopu njegove spavaće sobe: A tek da mu vidite stan vredan pola miliona evra (foto)

Blic 04.05.2021  |  I.M. , A. V.

Pevač Aca Lukas sada, kada ima manje poslovnih obaveza, rešio da se baci na renoviranje kupatila, te je odlučio da ugrađi džakuzi u spavaćoj sobi i za to je, kako pišu mediji, izdvojio više od 5.000 evra.

Aca Lukas živi u beogradskom naselju Voždovac gde sam provodi dane u luksuznom stanu, a do pre par godina je taj prostor delio sa suprugom Sonjom. Kako se šuškalo u medijima penthaus je plaćen 500.000 evra, a sudeći po nameštaju nije se štedelo ni na opremanju. Pevač u stanu poseduje dva kupatila, a jedno od njih je rešio da potpuno promeni. - Aca ima jedno kupatilo za goste, a ovo drugo rezervisano je samo za njega i nalazi se u sklopu njegove spavaće sobe. Upravo

Aca Lukas »

Ključne reči

Komentari

Zabava, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja