Crveni kartoni, evrogol i rasizam na Banovom brdu - Čukarički slavio nakon preokreta

RTS 16.07.2021

Fudbaleri Čukaričkog savladali su ekipu Voždovca nakon preokreta sa 2:1 u uvodnom meču nove sezone Superlige Srbije. Meč je pored preokreta, obeležio i evrogol fudbalera gostiju, kao i rasistički ispad navijača, zbog kojeg je meč na kratko prekinut.

Na buran način je počela nova sezona Linglong Superlige Srbije. Čukarički je na Banovom brdu nakon preokreta savladao Voždovac sa 2:1. Gosti su u devetom minutu već dobili crveni karton, kada je isključen Stanisavljević. Ipak, šest minuta kasnije, "Zmajevi" evrogolom Milojevića dolaze u vođstvo. Pred kraj prvog poluvremena, utakmica je prekinuta na kratko, a kao razlog je naveden rasizam. Naime, glavni sudija meča Marković je zbog uvreda upućenih igraču Čukaričkog