Partizan ubedljiv na poluvremenu: Rikardo sa dva gola vodi crno bele ka pobedi! (video)

Hot sport 29.08.2021  |  Vasilije Kićanović Vasilije

Crno beli vode na poluvremenu! Partizan igra meč 7. kola Superlige Srbije protiv Radničkog iz Niša, a na poluvremenu crno beli vode rezultatom 2:0 nakon golova Rikarda u 37. minutu i u 43. minutu.

Ušli su izabranici Aleksandra Stanojevića vrlo agresivno u ovaj meč, ali na samom startu nisu uspeli da ugroze gol Nišlija. U 7. minutu meča se Vujačić požalio na povredu, a u 11. Saničanin te su crno beli imali problema u defanzivi, ali su igrači uspeli da nastave meč. Prvu ozbiljnu priliku na meču imao je napadač Partizana. Povukao je Terzić i proigrao Rikarda. Oslobodio se napadač crno-belih Bjeličića, ali je sa 15 metara šutirao pored gola. U 26. minutu Natho