Radost u Kragujevcu: Radnički 1923 savladao ekipu Novog Pazara

iKragujevac 23.09.2021

Tri idintične pobede od po 2:1 u mečevima desetog kola Superlige igranim u sredu. Fudbaleri domaćeg Radničkog pobedili su u Kragujevcu ekipu Novog Paraza, Čukarički je kao gost bio bolji od Napretka u Kruševcu, dok su istim rezultatom igrači novosadskog Proletera slavili u Subotici protiv Spartaka.

U prvoj utakmici dana u Kragujevcu poveli su gosti iz Novog Pazara. Već u osmom minutu gol je postigao Almir Aganspahić. Bio je to već šesti superligaški pogodak za 25-godišnjeg internacionalca iz Bosne i Hercegovine. Međutim, domaći fudbaleri su vrlo brzo pokrenuli rezultat. Pet minuta kasnije izjednačio je Stefan Filipović, a prednost Kragujevčanima doneo je u 23. minutu iskusni Marko Mirić. U samom finišu meča Aganspahić je novim pogotkom mogao da donese bod