Kragujevčani Đorđe Dimitrijević i Milica Pavlović osvojili medalje na Evropskom prvenstvu u kik-boksu

Glas Šumadije 18.11.2021  |  Zoran Mišić

Na prvenstvu Evrope u kik-boksu za juniore održanom od 5. do 13. novembra u Crnoj Gori reprezentativci Srbije osvojili su 32 medalje a među osvajačima odličja su i članovi Kik-boks kluba „Radnički” iz Kragujevca.

Srbija je na ovom prvenstvu osvojila šest zlatnih, 15 srebrnih 11 bronzanih medalja a među osvajačima odličja sa evropskog prvenstva su i Kragujevčani – Đorđe Dimitrijević, koji je osvojio srebro u kategoriji do 67 kilograma i Milica Pavlović, osvajačica bronze u kategoriji do 60 kilograma. Reprezentativne boje Srbije na takmičenju u Crnoj Gori branili su od kragujevačkih reprezentativaca još i Lazar Vesković i Strahinja Savić iz „Radničkog” ali su „zaustavljeni”