Šok terapija uspela: Saša Obradović bolji od Žalgirisa u povratničkom debiju na klupi Monaka (VIDEO)

Vesti online 15.12.2021  |  Vesti online

Posle smene trenera, i dolaska Saše Obradovića umesto Zvezdana Mitrovića, košarkaši Monaka su pobedili Žalgiris u Kaunasu 107:98 posle produžetka.

Ključna za pobedu gostiju je bila treća četvrtina koju su dobili 34:25. Bili su napadački raspoloženi a posebno Majk Džejms koji je meč završio sa 20 poena i 14 asistencija. Imali su gosti priliku da meč reše već u regularnom vremenu, ali je Ulanovas postigao koš u poslednjoj sekundi za dodatnih 5 minuta. A putback to take it to OT What a play by Edgaras Ulanovas! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/ga5LTE5YuI — Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) December 15,