Lalatović - sinonim uspeha: Radnički iz Kragujevca više nije pred ispadanjem, "pala" i Vojvodina,

iKragujevac 03.04.2022

Kragujevački klub doživeo je pravi prolećni procvat, od kako je poznati trener seo na užarenu klupu "đavola". Radnički nastavlja da beleži sjajne rezultate i beži iz opasne zone. Fudbaleri koje sa klupe predvodi Nenad Lalatović slavili su na svom terenu protiv novosadske Vojvodine nakon pravog rezultatskog maratona, 3:2.

U poslednjih šest mečeva ekipa sa "Čika Dače" ne zna za poraz, tako je ovo četvrti trijumf, uz koji su zabeležili i dva remija. Već u šestom minutu susreta domaće je do prednosti doveo Miloš Vidović, da bi u 33. minutu iskusni Marko Mirić duplirao prednost Kragujevčana. Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme, da bi u 63. minutu Nemanja Tomić iz jedanaesterca doveo svoj tim do velikih 3:0. Nekadašnji napadač Partizana, Bojan Matić, smanjio je u 76. minutu na 3:1,