Ubedljiva pobeda Mančester sitija za četiri boda prednosti na čelu Premijer lige

Radio sto plus 23.04.2022

Četiri gola za Siti postigao je Gabrijel Žezus, u četvrtom, 23. minutu, 49. iz jedanaesterca i u 53. minutu, a bio je i asistent kod pogotka Rodrija u 34. minutu.

Jedini gol za Votford postigao je Hasan Kamara u 28. minutu. Ekipa Pepa Gvardiole ima 25 pobeda i prva je na tabeli sa 80 bodova, četiri više od Liverpula, koji ima utakmicu manje. Votford je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno 23. u ligi, pretposlednji je na tabeli sa 22 boda i čeka ga velika borba za opstanak. Fudbaleri Njukasla pobedili su na gostujućem terenu Norič sa 3:0. Dvostruki strelac bio je Žoelinton, golovima u 35. i 41. minutu, a konačan rezultat