Mladi Kragujevčani osvojili 4 pehara na takmičenju u tekvondu

iKragujevac 31.05.2022

Taekwondo Akademija Kragujevac uspešno je organizovala 2'nd Prestige cup 2022, u nedelju 29. maja. Uspešno smo organizovali drugi po redu međunarodni turnir na kojem su učestvovali borci svih uzrasta iz pet zemalja: Srbija, Severna Makedonija, Bugarska, Slovenija i Indija.

Uz veliku podršku domaćih i stranih timova, kao i grada Kragujevca, takmičenje je proteklo u dobrom raspoloženju i fer pleju. Taekwondo Akademija Kragujevac je nastupio sa 35 takmičara, koji su osvojili isto toliko medalja: 12 ZLATNIH 12 SREBRNIH i 11 BRONZANIH Taekwondo Akademija je osvojila i 4 pehara: 1. mesto u sveukupnom plasmanu A klase 1. mesto za juniore A klase 1. mesto za kadete A klase 3. mesto za kadete B klase Pored ekipnih, naši takmičari su osvojili