Naivno smo primili golove - idemo sada na marakanu: Pešić dao gol za Zvezdu i žali što ih nije bilo još!

Mondo 17.08.2022  |  Mladen Šolak

"Trebalo je da iskoristimo još šansi u prvom poluvremenu", rekao je napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić posle poraza u Izraelu.

"Trebalo je da iskoristimo još šansi u prvom poluvremenu", rekao je napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić posle poraza u Izraelu. Crvena zvezda se vraća iz Izraela posle poraza, a centarfor crveno-belih Aleksandar Pešić žali zbog lošeg početka drugog dela igre. Srpski tim je na poluvremenu imao vođstvo 2:1, upravo je Nišlija dao gol za 1:1, ali su Izraelci u nastavku ipak preokrenuli rezultat i poneli 3:2 u Beograd. "Krenuli smo malo panično, primili taj gol, a