Pobeda Reala i Lukinih 450, Karim i Tibo pokazali nagrade

N1 Info 22.10.2022  |  Autor:Maja Todić

U posledenjm subotnjem meču 11. kola Primere, Real Madrid savaldao je Sevilju rezultatom 3:1. 🤩 ¡EL MOMENTO! 🤩 #BallonDor | @Benzema pic.twitter.com/G6h4fNeKU5 Na početku meča Zinedin Zidan i Luka Modrić dočekali su Karima Benzemu, osvajača Zlatne lopte.

Luka Modrić je na najbolji način započeo svoj 450. meč u dresu Reala – već u šestom minutu je postigao gol i doneo svom timu prednost. Luka Modric scores the first goal of the match and is assisted by Vinicius Jr. pic.twitter.com/l3CHvroBqd Vodio je Real sve do 54. minuta kada je za 1:1 pogodio Erik Lamela. Napadi su se isplatili Realu kome je pripao finiš utakmice. 🙌📷 ¡En esta foto sólo veo LEYENDAS! pic.twitter.com/9jxyLtwuCl Domaći su ponovo poveli u 79. minutu