"Играо се са братом, оклизнуо се и вода га је: Однела..." Очајни отац малишана који се утопио у Тутину: "Покушавао сам да га извучем, нисам успео"
Блиц 20.11.2022
Тело дечака (2) из Тутина, који се утопио данас око 16 сати, пронађено је неколико километара низводн од места где је упао у реку. Дечак се играо са братом испред бараке у којој живи са породицом када се трагедија догодила.
- Играо се са својим братом и оклизнуо се... Упао је у воду која га је однела. Трчао сам за њим, покушавао сам да га извучем, али нисам успео. Више га нисам видео, вода га је потопила - каже за Информер дечаков отац С. Ђ. Након три сата тело дечака пронађено је код ауто мото клуба. Из воде су га извукли припадници полиције и ватрогасне службе. - Велика нас је трагедија задесила, угасио се млад живот, не знам како ћемо ово издржати. Неколико пута су нам деца