Još jedna pobeda crveno-belih: Zvezda na krilima Pešića odbila sve nalete TSC-a! (video)

Hot sport 07.03.2023  |  HotSport

Sigurna pobeda! Fudbaleri Crvene zvezde savaladali su ekipu TSC-a u Bačkoj Topoli rezultatom 2:1 u okviru 25. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Utakmicu je svakako nestajanje struje u 3. minutu, a pauza je trajala preko 35 minuta. PRVO POLUVREME: Dosta miran tempo, verovatno i zbog nestanka struje sa početka meča, prekinula je sjajna akcija crveno-belih. Osman Bukari u 21. minutu uposlio je Aleksandra Pešića, koji je prvo proturio loptu kroz noge jednom defanzivcu domaćih, a potom je plasirao u ugao golmana Ilića. FOTO: STARSPORT Od tog momenta kreće ofanziva TSC-a koja ih je dovela do tri velike prilike.