"Živeo je tu sa ženom, niko ne zna gde je ona": Nišlije uplakane pred kućom koja je izgorela, strahuju da je poginuo vlasnik: "Imao je problem sa instalacijama, kuća je renovirana"
Blic 15.03.2023
Identitet osobe nastradale u požaru u Ulici AVNOJ-a u niškom naselju Nikola Tesla još uvek nije utvrđen jer je pronađeno beživotno telo bilo ugljenisano i potpuno neprepoznatljivo tako da će biti poznato o kome se radi tek nakon što se okonča obdukcija a možda i dodatne istražne radnje, saznaje “Blic”.
Nišlije koje žive ovom naselju kažu da je u kući živeo muškarac G.D. (50) sa nevenčanom suprugom, pa strahuju da je u vatri nastradao on, ali se do okončanja istrage to ne može sa sigurnošću reći jer policja još uvek nije pronašla i stupila u kontakt ni sa ženom sa kojom je živeo. Da li je ona bila u kući sinoć ili ne, u ovom trenutku nije zvanično poznato. Uplakane komšije i rođaci u neverici dolaze do kuće G.D. dok je još u toku bio policijski uviđaj, ne bi li